
Холодильник - GRW-185DD, (білий, двухк, нижн мороз, 185см) (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 312 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 58 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Генератор льоду | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 185.8 см м |
| Висота, мм | 1 858 |
| Витрата електроенергії | 273 кВт/рік: |
| Габарити (ВхШхГ), см | 1858х600х605 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина | 60.5 см |
| Дверні кошики | 3 |
| Дверні кошики | 3 |
| Довжина, мм | 605 |
| Кліматичний клас | ST |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 |
| Колір | Білий |
| Конструкція | Нижня морозильна камера |
| Контейнер для овочів | + |
| Корисний об'єм морозильної камери | 89 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 223 л |
| Кількість камер | Двокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 |
| Потужність заморожування | 4 кг/24 г |
| Напруга | 220 В |
| Корисний об'єм морозильної камери | 89 |
| Корисний об'єм холодильної камери | 223 |
| Полиці холодильної камери | 3 шт, скло |
| Полиці холодильної камери (матеріал/кол-во) | 3 |
| Потужність заморозки | 4 кг/24 рік |
| Система розморожування холодильної камери | Defrost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Defrost |
| Спосіб встановлення | окремішній (соло) |
| Тип | Холодильник |
| Тип холодильника | Холодильник двокамерний |
| Хладагент | R600A |
| Холодоагент | R600A |
| Цвет изделия | білий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 60.5 см |
| Ширина, мм | 600 |
| Штрих код | 6902018185004 |
| Вага (кг) | 58/64 |
- Ціна: 16 299 ₴

