
Кухонний комбайн - GFP-935S, 550 Вт (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.05 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віночок для збивання | Да |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 рік |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал ніжки блендера | Нержавіюча сталь / Пластик |
| Напруга мережі | 220 - 240 В |
| Насадки | Подрібнювання/Пюре/Збивання/Нарізка/Фарш |
| Об'єм чаші блендера | 2 л |
| Подрібнювач | Да |
| Потужність | 550 Вт |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Штрих код | 6902022093500 |
- Ціна: 3 199 ₴

