
Блендер подрібнювач EBS-500G, 500 Вт, 1 швидкість (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 300 х 140 х 170 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Комплектація | ПодрібнювачІнструкція; |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал ніжки блендера | Пластик |
| Об'єм чаші блендера | 1.2 л |
| Подрібнювач | Да |
| Потужність | 500 Вт |
| Штрих код | 6902020005000 |
- Ціна: 1 549 ₴

