
Ваги торгові - GSC-052 (макс-50кг) NEW (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 6 В/5 А·год |
| Тип | Настільні |
| Габарити | 370х134х361 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір | Білий |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | нержавіюча сталь/пластик |
| Одиниці виміру | г/кг |
| Тип | Торгові |
| Керування | Кнопкове |
| Ціна ділення | 5 г |
| Штрих код | 2000963138336 |
- Ціна: 1 789 ₴

