
Ваги торгові - GSC-150 (макс-150кг) NEW (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Батарея | 4 В/4 А·год |
| Тип | Торгові підлогові |
| Габарити | 300х400х730 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір | Синій |
| Комплектація | ваги Grunhelm GSC-150; посібник з експлуатації; картонна упаковка. |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Одиниці виміру | г/кг |
| Тип | Торгові підлогові |
| Керування | Кнопкове |
| Ціна ділення | 20 г |
| Штрих код | 2000963209494 |
- Ціна: 2 479 ₴

