
Ваги торгові - GSC-050 (макс-50кг) (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Тип | Настільні |
| Габарити | 480 мм*345 мм*375 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір | різнокольоровий |
| Комплектація | ВагиАкумуляторКабель знімнийІнструкція |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Торгові |
| Керування | Кнопкове |
| Штрих код | 6902011000502 |
- Ціна: 1 839 ₴

