
Гриль контактний - G1817 (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 6.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кришки | Да |
| Габаритний розмір | 371 x 321 x 166 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Шарнірна система верхньої кришки, Регулювання висоти, 2 фіксованих положення відкриття, Пластикова ручка |
| Клас захисту | 1 |
| Комплектація | Гриль, Панелі |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь / Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Покриття | Антипригарне покриття |
| Потужність | 1800 Вт |
| Тип керування | Сенсорне |
| Частота | 50 Гц |
| Штрих код | 6902022211904 |
- Ціна: 6 869 ₴

