
Еспресо кавоварка GEC17, 850Вт 15 БАР (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | + |
| Габарити | 315 х1 95 х 305 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Знімний лоток для збирання крапель | + |
| Колір | Чорний металік |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Напруга | 220-240B |
| Об `єм | 1 л |
| Одночасне приготування двох чашок кави | + |
| Потужність | 850 Вт |
| Тип | кавомашина |
| Тиск | 15 бар |
| Частота | ~50 60 Гц |
| Штрих код | 6902019000177 |
- Ціна: 3 869 ₴

