
Варильна поверхня GPI 823 B індукц. 4 конф. (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний розпалювання поверхні | Да |
| Вага в пакованні, кг | 10.2 |
| Вид поверхні | індукційна |
| Висота, мм | 110 |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 55х590х520 |
| Габарити паковання (ВхШхГ), мм | 110х680х580 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня ліва конфорка: діаметром 16 см, потужність 1.5 кВт Передня права конфорка: діаметром 21 см, потужність 2.6 кВт Задня права конфорка: діаметром 21 см, потужність 2.6 кВт Задня ліва конфорка: діаметром 16 см, потужність 1.5 кВт |
| Довжина, мм | 580 |
| Комплектація | інструкція, монтажний комплект |
| Кількість конфорок | 4 |
| Максимальна потужність під'єднання | 8200 Вт |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Наявність вилки | Немає |
| Наявність шнура живлення | Да |
| Потужність конфорок | 2Х (210 мм, 2000 Вт) 2Х (160 мм, 1500 Вт) |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ), мм | 560х490 |
| Розташування панелі керування | фронтальне |
| Тип | Варильна поверхня |
| Тип варильної поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | індукційні |
| Тип керування | Сенсорний |
| Керування | сенсор слайдер |
| Функції | 9 рівнів потужності, індивідуальний таймер, функція Stop & Go (пауза), розпізнавання посуду, індикатор залишкового тепла, блокування від дітей, захист від перегріву, автоматичне безпечне відключення, захист від переливу |
| Цвет изделия | чорний |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 590 мм |
| Ширина, мм | 590 мм |
| Штрих код | 6902019908237 |
- Ціна: 9 349 ₴

