
Холодильник - GRW-138DD, (білий, двухк, верх мороз, 138см) (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 138 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Генератор льоду | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 137 см м |
| Висота, мм | 1 370 |
| Витрата електроенергії | 0,514 кВт/г |
| Габарити (ВхШхГ), см | 1370х480х530 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина | 48 см |
| Дверні кошики | 3 |
| Дверні кошики | 3 |
| Довжина, мм | 530 |
| Кліматичний клас | N |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 |
| Колір | Білий |
| Конструкція | Верхня морозильна камера |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Корисний об'єм морозильної камери | 45 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 93 л |
| Кількість камер | Двокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 |
| Потужність заморожування | 2 кг/24 год |
| Напруга | 220 В |
| Корисний об'єм морозильної камери | 45л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 93л |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Полиці холодильної камери | Скло, 3 шт. |
| Полиці холодильної камери (матеріал/кол-во) | 3 |
| Потужність заморозки | 2 кг/24 рік |
| Система розморожування холодильної камери | Defrost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Defrost |
| Спосіб встановлення | окремішній (соло) |
| Тип | Холодильник |
| Тип холодильника | Холодильник двокамерний |
| Хладагент | R600A |
| Холодоагент | R600A |
| Цвет изделия | білий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 53 см |
| Ширина, мм | 53 см |
| Штрих код | 6902018138017 |
| Вага (кг) | 32 кг |
- Ціна: 8 699 ₴

