
Кухонна машина GKM0010, 800-1000 Вт, (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 4.33 кг |
| Вага нетто | 3.52 кг |
| Габаритний розмір упаковки | 356х246х320 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Основний блок; Насадка гак; Насадка віночок - 2 шт; Металева чаша; |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Напруга | 220 В |
| Насадки | Гак для замішування тіста; |
| Покриття "антипалець" | Да |
| Потужність | 800 Вт |
| Частота | 50-60 Гц |
| Габаритні розміри | 330х215х280 мм |
- Ціна: 3 749 ₴

