
М'ясорубка - AMG140B, 1400 Вт.2 решітки (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диаметр камеры мясорубки: 54 мм
Защита мотора от перегрева
Ручка для переноски
Резиновые ножки. Потужність: 1400 Вт. Матеріал корпуса: Пластик. Захист від перегріву: Так. Насадки: Кеббе
Для колбасных изделий. Количество решеток, шт: 2. Макс. мощность при блокировке двигателя, Вт: 1400. Номинальная мощность, Вт: 300. Производительность, кг/мин: 1.7. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Колір: чорний. Реверс: Так. Вага нетто: 2.1 кг. Вага брутто: 2.85 кг. Габарити коробки: 270х210х210 мм.]]
Защита мотора от перегрева
Ручка для переноски
Резиновые ножки. Потужність: 1400 Вт. Матеріал корпуса: Пластик. Захист від перегріву: Так. Насадки: Кеббе
Для колбасных изделий. Количество решеток, шт: 2. Макс. мощность при блокировке двигателя, Вт: 1400. Номинальная мощность, Вт: 300. Производительность, кг/мин: 1.7. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Колір: чорний. Реверс: Так. Вага нетто: 2.1 кг. Вага брутто: 2.85 кг. Габарити коробки: 270х210х210 мм.]]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2.85 кг |
| Вага нетто | 2.1 кг |
| Висота, мм | 210 |
| Габарити коробки | 270х210х210 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина, мм | 270 |
| Захист від перегрівання | Да |
| Кількість решіток, шт. | 2 |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Насадка для ковбас Насадки «Кебе» |
| Країна походження | Китай |
| Макс. потужність під час блокування двигуна, Вт | 1400 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Насадки | Кебе<br/>Для ковбасних виробів |
| Номінальна потужність, Вт | 300 |
| Особливості | ВМИК/ВИМК/РеВЕРС<br/>Діаметр камери м'ясорубки: 54 мм<br/>Захист мотора від перегрівання<br/>Рудочка для перенесення<br/>Резинові ніжки |
| Потужність | 1400 Вт |
| Продуктивність, кг/хв | 1.7 |
| Цвет изделия | чорний |
| Ширина, мм | 210 |
| Штрих код | 6902018001410 |
- Ціна: 2 259 ₴

