
Мікрохвильова піч - 23MX523-B (чорна) (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг кг |
| Габарити | 485х375х293 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр піддону | 27 см |
| Об `єм | 23 л |
| Потужність | 800 Вт |
| Розморожування | Да |
| Таймер | 99 хв / 99 з |
| Тип керування | Сенсорне |
| Штрих код | 69020235230 |
| рівнів потужності | 11 |
- Ціна: 4 249 ₴

