
Мікрохвильова піч - 20MX707-W (біла) 20л, 700 Вт, мех. (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 446х332х245 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Звуковий сигнал |
| Діаметр піддону | 24.5 см |
| Колір | Білий чорний |
| Країна походження | Китай |
| Об `єм | 20 л |
| Потужність | 700 Вт |
| Розморожування | Да |
| Таймер | 30 хв |
| Штрих код | 6902021207076 |
| рівнів потужності | 6 |
- Ціна: 2 979 ₴

