
Мікрохвильова піч - 20MX708-B (чорна) 20л, 700 Вт, мех. (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 446х323х245 мм |
| Діаметр поворотного столу | 245 мм |
| Мікрохвильова частота | 2450 Гц |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Об `єм | Да |
| Потужність | 700 Вт |
| Таймер роботи | 30 хв |
| Частота струму, Гц | 50/60 Гц |
- Ціна: 2 979 ₴

