
Мультиварка - MC-108SB (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 3.20 кг |
| Вага нетто | 2.95 кг |
| Габарити | 280х267х275 мм |
| Габарити упаковки | 290х290х290 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Дисплей | LED |
| Знімна верхня кришка | Да |
| Колір | Металік |
| Комплектація | Мультиварка |
| Країна походження | Китай |
| Кількість програм | 10 |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь / Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Покриття чаші | Нержавіюча сталь та пластик |
| Потужність | 900 Вт |
| Підтримка тепла | Да |
| Керування | Електронне |
| Функція пароварки | Да |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
| Штрих код | 6902011215135 |
| • Розмір з підставкою | Інструкція з експлуатації |
- Ціна: 1 799 ₴

