
Піч електрична - GN252AB (чорний) 25л, 1600 Вт (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 6.7 кг |
| Вага нетто | 5.6 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Об'єм камери | 25 л |
| Потужність | 1600 Вт |
| Розмір листа | 326х265х25 мм |
| Розташування ТЕНів | У верхній та нижній частинах |
| Таймер | 60 хв |
| Термостат | 100 °C /150 °C /200 °C /230 °C |
| Функції | вертел/гриль/запікання |
- Ціна: 3 049 ₴

