
Електроплита спіральна - 100 (1 вузький тен) (ЕЛНА)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Характеристики варильної поверхні | |
|---|---|
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ЕЛНА |
| Відкидний нагрівальний елемент | Да |
| Габарити | 290х270х85 мм |
| Гарантія | 2.5 роки |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Діаметр конфорки | 180 мм |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | - Настільна електрична плита - Інструкція застосування - Гарантійний талон |
| Країна походження | Україна |
| Кількість конфорок | 1 |
| Нагрівальний елемент | Вузький ТЕН |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Покриття робочої поверхні | Емаль |
| Потужність | 1 кВт |
| Призначення | Приготування та підігрів їжі |
| Прогумовані ніжки | Да |
| Регулювання потужності | Плавне |
| Тип | Настільна плита |
| Керування | Механічне |
- Ціна: 1 080 ₴

