
Індукційна плита - GI-922 (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.12 кг кг |
| Дисплей | Є |
| Захист від перегрівання | Є |
| Кількість конфорок | 1 |
| Матеріал поверхні | Black Crystal |
| Потужність | 2000 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 325х65x415 мм |
| Таймер | Є |
| Тип | Індукційна |
| Тип керування | Сенсорне |
- Ціна: 2 099 ₴

