
Холодильник - VRH-S51M44-W, (білий, однок, 51см) (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 45 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 492 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 15.8 кг |
| Вага нетто | 14.3 кг |
| Гарантія | 3 роки |
| Кліматичний клас | N-T |
| Колір | Білий |
| Тип компресора | Поршневий |
| Холодоагент | R600A |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 472 мм |
- Ціна: 4 099 ₴

