
PR-2227 Сковорода Графен 24х4,3 см, PEPPER
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Товщина дна | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon С2 |
| Висота | 4.5 см м |
| Висота, мм | 4.5 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 24 см м |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Кований алюміній |
| Матеріал ручки | Неіржавка сталь |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 24*4.5 см |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
- Ціна: 1 450 ₴

