
Соковитискач GJR624 - 600 Вт GRUNHELM
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Діаметр завантажувального отвору | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для макухи | 1200 мл |
| Габарити | 270х200х330 мм (паковання) |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Віджимання сік/макуха: 70/30% |
| Колір | Чорний металік |
| Комплектація | - Соковитискач - Ємність для соку - Товкач - Щіточка для чищення - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Місткість для соку | 450 мл |
| Потужність | 600 Вт |
| Керування | Механічне |
| Штрих код | 6902017006249 |
- Ціна: 2 889 ₴

