
Термопот GTP352S (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Размеры | |
| Вага | 2.17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | Да |
| Гарантія | 2 роки |
| Захист від перегрівання | Да |
| Колір | Нержавіюча сталь/чорний |
| Комплектація | Термопот |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Метал/пластик |
| Нагрівальний елемент | Диск |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Об `єм | 3.5 л |
| Обертання на 360° | Да |
| Потужність | 750 Вт |
| Світловий індикатор | Да |
| Тип | Термопот |
| Штрих код | 6902020030521 |
- Ціна: 2 089 ₴

