
Портативна колонка GW-311-DB (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | Bluetooth V5.0, Micro SD, USB Flash, AUX |
| Акумулятор | 1500 mAh |
| Вихідна потужність | 9 Вт |
| Відстань передачі | 10 м |
| Габарити | 287 х 112 х 127мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Колір | Синій |
| Комплектація | Портативна колонкаІнструкція |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Особливості | Бездротове підключення: Bluetooth V5.0 Максимальна потужність: 9W Компактний розмір МікроSD слот картки пам'яті AUX і USB вхід FM |
| Тип | Портативна колонка |
| Час роботи | до 4 годин |
| Штрих код | 6902072610139 |
| Живлення | Акумулятор |
- Ціна: 1 834 ₴

