
Портативна колонка GW-818-BM (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | Bluetooth, USB, AUX |
| Акумулятор | 1800 mAh |
| Вихідна потужність | 74 Вт |
| Відстань передачі | 10 м |
| Габарити | 385х248х211 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Портативна колонка |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мікрофон | Да |
| Особливості | 4.1 потужна портативна колонка. Технологія TWS дозволяє слухати з двох диниміків одночасно. Світодіодна підсвітка. FM-радіо. |
| Тип | Портативна колонка |
| Час роботи | до 6 годин |
| Живлення | Акумулятор |
- Ціна: 2 142 ₴

