
Саундбар GR-52WL (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вид товару | Саундбар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| Вага | 730 г кг |
| Довжина кабеля | 1300 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS+метал |
| Напруга | 5В/1А |
| Потужність | 3 Вт х2 |
| Підсвітка | LED |
| Розмір | 400х68х70 мм |
| Частота | 150Гц-20кГц |
- Ціна: 1 384 ₴

