
Зволожувач повітря - GHF-20LED (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Зволожувач |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 0.74 кг |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення без води | Да |
| Габарити | 165x165x290 мм |
| Датчик рівня води | Да |
| Країна походження | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм резервуару для води | 2 л |
| Площа зволоження | 35 кв.м |
| Потужність | 25 Вт |
| Регулювання зволоження | LED дисплей |
| Час безперервної роботи | до 10 годин |
| Штрих код | 6902025019262 |
- Ціна: 2 109 ₴

