
Зволоживач повітря - GHF-45M (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 1.28 кг |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення без води | Да |
| Габарити | 245х180х330 мм |
| Датчик рівня води | Да |
| Країна походження | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм резервуару для води | 4.5 л |
| Площа зволоження | 40 кв.м |
| Потужність | 30 Вт |
| Регулювання зволоження | Механічне |
| Світлова індикація роботи | Да |
| Час безперервної роботи | до 20 годин |
| Штрих код | 6902022046261 |
- Ціна: 2 309 ₴

