
Конвектор настінний - ЕВУА-2,0/220 (ЕЛНА)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ЕЛНА |
| Габарити | 45.5х60х8 см |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Захист від перегрівання | Да |
| Комплектація | Конвектор |
| Країна походження | Україна |
| Макс. потужність | 2 кВт |
| Монтаж | Підлоговий/Настінний |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Площа приміщення | 20 м2 |
| Термостат | Є |
| Тип | Конвектор |
| Штрих код | 4820001228205 |
| • Розмір з підставкою | Гарантійний талон |
- Ціна: 2 139 ₴

