
Конвектор універсальний - HC-2947/2,5кВт (KUMTEL)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kumtel |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 735 х 255 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Захист від перегрівання | Да |
| Країна походження | Туреччина |
| Макс. потужність | 2.5 кВт |
| Монтаж | Підлоговий/Настінний |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Площа приміщення | 28 м2 |
| Термостат | Є |
| Тип | Конвектор |
| Штрих код | 8690001246624 |
- Ціна: 1 639 ₴

