
Мікрохвильова піч - 20MX711-B (чорна) 20л, 700 Вт, мех. (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 10.1 кг |
| Вага нетто | 9.4 кг |
| Висота | 24 см м |
| Габарити упаковки | 26х46.5х38.5 см |
| Глибина | 34 см |
| Діаметр піддону | 245 мм |
| Колір | Чорний |
| Об `єм | 20 л |
| Потужність | 700 Вт |
| Підсвітка | Є |
| Розморожування | Є |
| Таймер | 30 хв |
| Частота | 50-60 Гц |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 45 см |
| рівнів потужності | 6 |
- Ціна: 2 979 ₴

