
Хлібопічка GBM1000 500-750-1000г 710 Вт (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 34.5 х 24.8 х 30.9 см |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Дисплей | LED (з підсвічуванням) |
| Додатково | Матеріал корпусу: нержавіюча сталь, пластик |
| Країна | Китай |
| Кількість автоматичних програм | 19Вага випічки: 500/750/1000 г кабелю: 120 см |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм чаші для випічки | 2 л |
| Особливості | Преміум сегмент Корпус з нержавіючої сталі |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Потужність | 710 Вт |
| Підтримка температури | Да |
| Таймер відстрочки старту | від 10 хв до 15 год, крок 10 хв |
| Керування | Кнопкове |
| Штрих код | 6902021100001 |
| • Розмір з підставкою | Вікно контролю процесу випічки LED дисплей |
- Ціна: 5 879 ₴

