
Міксер - GRM660, 200-400 Вт (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.91 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 325х240х212 мм |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Додатково | Ефективна система охолодження |
| Колір | Білий+Нержавіюча сталь |
| Комплектація | Міксер Насадки для тесту (2 шт), Віночки для збивання (2шт) Чаша |
| Країна походження | Китай |
| Кількість швидкостей | 3+функция TURBO |
| Матеріал корпуса | ABC пластик +нерж. сталь |
| Насадки | Для тіста(2 шт), Віночки для збивання(2шт) |
| Потужність | 400 Вт |
| Тип | Ручний |
| Турборіжим | Да |
| Штрих код | 6902020006601 |
- Ціна: 1 529 ₴

