
Саундбар GR-904SB (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Потужність | 70 Вт |
| Вид товару | Саундбар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | Bluetooth, AUX, USB, оптичний кабель, HDMI, FM радіо |
| Габаритний розмір | 155х310х310 мм |
| Довжина кабеля | 1500 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS+метал |
| Розмір | 840х71х310 мм |
| Частота | 70Гц-18кГц |
- Ціна: 4 841 ₴

