
Праска, керамічна підошва - EI9505C, 2500 Вт (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Блакитний |
| Тип | Праска |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.38 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 роки |
| Довжина кабеля | 2.5 м |
| Комплектація | - Праска |
| Країна походження | Китай |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм резервуару для води | 400 мл |
| Потужність | 2500 Вт |
| Розмір упаковки | 325х135х160 мм |
| Тип підошви | Керамічна |
| Частота | 50/60 Гц |
| • Розмір з підставкою | Гарантійний талон |
- Ціна: 1 679 ₴

