
Теплова гармата електрична - РТС-2000T (2.0кВт, 220В) (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Размеры | |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 195х150х235 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Країна походження | Китай |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність | 2000 Вт |
| Продуктивність | 158 м3/г л/год |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
| Термостат | Да |
| Тип | Електричний |
- Ціна: 1 075 ₴

