
Холодильник TRH-S166M55-W (білий, двухк, верх мороз, 166см) (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 252 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 166 см м |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина | 58 см |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 53 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 199 л |
| Корисний об'єм морозильної камери | 53 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 199 л |
| Тип | Холодильник |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 55 см |
| Ширина, мм | 55 см |
- Ціна: 12 599 ₴

