
Витяжка GVT 114 B телескоп. чорна (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 260 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вмикання/вимкне (сенсор) | Немає |
| Вага в пакованні, кг | 7 |
| Висота | 225 мм м |
| Висота, мм | 355 |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 225х595х300 |
| Габарити паковання (ВхШхГ), мм | 355х640х260 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр повітроводу | 15 см |
| Довжина, мм | 260 |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий касетний |
| Кількість/потужність моторів | 1х65 Вт |
| Колір | Чорний |
| Комплект постачання | витяжка/інструкція |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Продуктивність | 650 м3/год л/год |
| Режим роботи | Відведення повітря рециркуляція |
| Тип | Витяжка телескопічна |
| Тип газу, що використовується | телескопічна |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Тип освітлення | 2х1.5 Вт LED |
| Тип керування | Кнопковий, Механічний |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жировий фільтр |
| Цвет изделия | чорний |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 595 мм |
| Ширина, мм | 595 мм |
| Штрих код | 6902019901146 |
| Вага (кг) | 6.4 |
- Ціна: 3 639 ₴

