
Морозильна камера - GHUF-85, однокамерна, 85см, 85л. (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Тип управління | Механічне |
| Размеры | |
| Вага | 31 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см м |
| Висота, мм | 850 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 850х550х580 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 3 роки |
| Генератор льоду | Немає |
| Глибина | 58 см |
| Дисплей | Немає |
| Довжина, мм | 580 |
| Загальний об'єм | 85 л |
| Кліматичний клас | ST |
| Кількість компресорів | 1 |
| Кількість секцій у морозильній камері | 4 |
| Корисний об'єм морозильної камери | 85 л |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 4 |
| Потужність заморожування | 4 кг/24 год |
| Корисний об'єм морозильної камери | 85 л |
| Потужність заморозки | 4 кг/24 рік |
| Система розморожування холодильної камери | Defrost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Defrost |
| Спосіб встановлення | окремішній (соло) |
| Тип | Морозильна камера |
| Тип холодильника | Морозильна камера |
| Хладагент | R600A |
| Холодоагент | R600A |
| Цвет изделия | білий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 55 см |
| Ширина, мм | 55 см |
| Штрих код | 6902019085525 |
| Вага (кг) | 31кг /33кг |
- Ціна: 7 899 ₴

