
Витяжка GVT 115 W телескоп. біла (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 463 мм м |
| Висота, мм | 230 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Довжина, мм | 540 |
| Колір | Білий |
| Матеріал поверхні | Емальований метал |
| Продуктивність | 650 м3/год л/год |
| Режим роботи | Відведення повітря, Рециркуляція |
| Тип | Витяжка телескопічна |
| Тип освітлення | 2х1.5 Вт LED |
| Тип керування | Механічний, кнопковий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 595 мм |
| Ширина, мм | 595 мм |
| Штрих код | 6902020901159 |
- Ціна: 3 639 ₴

