
Витяжка GVK 214 W купольна біла. (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 480 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вмикання/вимкне (сенсор) | Немає |
| Вага в пакованні, кг | 9.8 |
| Висота | 573 мм м |
| Висота, мм | 540 |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 198х595х480 |
| Габарити паковання (ВхШхГ), мм | 540х640х230 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр повітроводу | 15 см |
| Довжина, мм | 230 |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий касетний |
| Кількість/потужність моторів | 1х65 Вт |
| Колір | Білий |
| Комплект постачання | витяжка/інструкція |
| Комплектація | витяжка/інструкція |
| Продуктивність | 650 м3/год л/год |
| Режим роботи | Відведення повітря, Рециркуляція |
| Тип | Витяжка купольна |
| Тип газу, що використовується | купольна |
| Тип монтажа | пристінний |
| Тип освітлення | 1х2 Вт LED |
| Тип керування | Кнопковий, Механічний |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жировий фільтр |
| Цвет изделия | білий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 595 мм |
| Ширина, мм | 595 мм |
| Штрих код | 6902019902143 |
| Вага (кг) | 8.4 |
- Ціна: 3 529 ₴

