
Кухонна машина GKM0016B, 1200-1500 Вт, (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 7.10 кг |
| Вага нетто | 6.15 кг |
| Габаритний розмір упаковки | 500х275х340 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Основний блок; Чаша з кришкою; К-подібна насадка; Насадка гак; Насадка віночок; Металева чаша; Блендер; М'ясорубка; |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Напруга | 220 В |
| Насадки | Блендер; |
| Об'єм чаші блендера | 0.8 л |
| Покриття "антипалець" | Да |
| Потужність | 1200 Вт |
| Реверс | Да |
| Частота | 50-60 Гц |
| Габаритні розміри | 425х216х482 мм |
| • Розмір з підставкою | Середня та велика решітка; |
- Ціна: 5 569 ₴

