
Кухонна машина GKM0025BL, 1300-1500 Вт, 10 швидкостей, блакитна (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Об'єм чаші | 5.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 4.6 кг |
| Вага нетто | 3.5 кг |
| Габаритний розмір упаковки | 376х228х360 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Колір | Блакитний |
| Комплектація | Основний блок; Насадка гак; Насадка віночок - 2 шт; Металева чаша; Кришка для чаші |
| Матеріал корпуса | ABS пластик |
| Напруга | 220 В |
| Насадки | Гак для замішування тіста; |
| Потужність | 1500 Вт |
| Частота | 50-60 Гц |
| • Розмір з підставкою | Віночок для збивання; |
- Ціна: 5 249 ₴

