
Піч електрична - GN70KASC (чорний) 70л (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній і нижній нагрівальні елементи | Є |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 220-240 Вт |
| Об'єм камери | 70 л |
| Розмір | 515х357х322 мм |
| Розмір листа | 383х266х20 мм |
| Розмір упаковки | 705х592х451 мм |
| Таймер роботи | 90 хв |
| Термостат | 100-230°C |
| Функції | Випічка/гриль/запікання |
| Частота | 50-60 Гц |
| Максимальна потужність | 2500 Вт |
| рівнів потужності | 5 |
- Ціна: 6 599 ₴

