
(26046) Рівень ударний Нeavy Duty 600мм HAISSER
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Размеры | |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 600 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість капсул рівня | 45°,90°, 180° |
| Матеріал виготовлення | Алюміній/Гума |
| Одиниця вимірів | см, мм |
| Тип інструмента | Рівень ударний |
| Точність виміру | Class I – точність вимірювання <0.5 мм/м |
- Ціна: 1 227 ₴

