
(26043) Рівень спиртовий Heavy Duty 1200мм, профіль 1,9мм HAISSER
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Размеры | |
| Довжина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 26 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина кабелю електроживлення, м | 1200 мм |
| Довжина, мм | 1 200 |
| Кількість капсул | 3 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість капсул рівня | 3 (45°; 90°; 180°) |
| Матеріал виготовлення | Алюміній/Гума |
| Наявність магніту | Да |
| Одиниця вимірів | см, мм |
| Тип інструмента | Рівень спиртовий |
| Точність виміру | Class I – точність вимірювання <0.5 мм/м |
| Фіксація | Магніт |
| Ширина, мм | 1.9 мм |
| Штрих код | 6914466260431 |
- Ціна: 1 412 ₴

