
Термопот GTP450SB (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Размеры | |
| Вага | 2.41 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | Да |
| Вага з упаковкою | 2.61 кг |
| Габаритний розмір упаковки | 260х260х422 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабеля | 0.75 м |
| Захист від перегрівання | Да |
| Колір | Нержавіюча сталь/чорний |
| Комплектація | Термопот |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик/метал |
| Нагрівальний елемент | Диск |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Об `єм | 4.5 л |
| Потужність | 750 Вт |
| Світловий індикатор | Да |
| Тип | Термопот |
| Штрих код | 6990001299289 |
- Ціна: 2 259 ₴

