
Портативна колонка GW-4239-BM (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | Bluetooth, USB, AUX |
| Акумулятор | 1800 mAh |
| Вихідна потужність | 74 Вт |
| Відстань передачі | 10 м |
| Габарити | 176 х176 х 420 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Портативна колонка |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мікрофон | Да |
| Особливості | Розмір динаміка 102 ммх2. |
| Розмвр колонки | 176х176х420 мм. |
| Тип | Портативна колонка |
| Час роботи | до 6 годин |
| Живлення | Акумулятор |
| • Розмір з підставкою | LED дисплей |
- Ціна: 1 965 ₴

