
(26077) Рівень спиртовий 2000мм, профіль 1,5мм HAISSER
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Размеры | |
| Довжина | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 20 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина кабелю електроживлення, м | 2000 мм |
| Довжина, мм | 2 000 |
| Кількість капсул | 2 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість капсул рівня | 2 очі 90°, 180° |
| Кількість отворів для захоплення | 1 |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Наявність магніту | Немає |
| Тип інструмента | Рівень спиртовий |
| Точність виміру | Class I 0.5 мм/м |
| Ширина, мм | 1.5 мм |
| Штрих код | 6914466956204 |
- Ціна: 1 598 ₴

