
(47128) Лещата верстатні поворотні PROFI 125мм, 10,5кг new СТАЛЬ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Размеры | |
| Вага | 10.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (без підставки) | 10,7 кг |
| Вид лещат | Верстатні |
| Висота, мм | 178 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 350 |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Ковадло | Да |
| Країна походження | Індія |
| Матеріал головки насоса | чавун |
| Матеріал | Сталь |
| Поворотна основа | Да |
| Країна-виробник товару | Індія |
| Тип біти | поворотні |
| Тип губок | Рифлені |
| Ширина губок | 100 мм |
| Ширина, мм | 330 |
| Штрих код | 8904466471287 |
- Ціна: 3 927 ₴

